Başlıksız-1

.

Yükseltilmiş Zemin

Yükseltilmiş zemin mekanik ve elektrik hizmet geçişi için gizli bir boşluk oluşturmak için bir katı madde (genellikle bir beton levha) üzerindedir. Yükseltilmiş zeminler, modern ofis binalarında, mekanik servislerin ve kabloların, kablolamanın ve elektrik beslemesinin yönlendirilmesi gereken komuta merkezleri, Bilgi teknolojisi veri merkezleri ve bilgisayar odaları gibi özel alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır. Bu tür döşeme, altında barındırılabilecek hizmetlere uyması için 2 inç (51 mm) ile 4 fit (1.2 m) üzerindeki yüksekliklerde veya farklı yüksekliklerde döşenebilir.

 

Karo Halı Kaplama

Modüler halılar veya kare halılar olarak da bilinen halı karoları, duvardan duvara rulo halinde kesilmiş ve bir halıyı oluşturmak için birbirine takılabilen karelerdir. Halı karoları genellikle aşağıdaki ebatlarda mevcuttur: 48×48, 50×50, 60×60 ve 96×96 cm.

Carpet-Tiles
PVC-Skirting-Vinyl-Flooring-Accessory

.

.

PVC Zemin Kaplama

PVC döşeme veya polivinil döşeme, vinil döşeme için alternatif terimlerdir. PVC, vinil döşemeyi oluşturan malzeme olan polivinil klorür anlamına gelir. Bu nedenle, genellikle bu özel zemin kaplaması için en yaygın terim olan polivinil döşeme veya basitçe vinil döşeme kullanılır.

Self Leveling

İster seramik fayanslar, laminat parkeler veya halılar monte edin, kendinden yayılan altlık, pürüzlü, düz olmayan zeminler ve zemin seviyesinin biraz altında olan zeminler için harika bir çözümdür. Kendiliğinden yayılan beton ile çalışmak çok daha pratiktir.

PVC-Skirting-Vinyl-Flooring-Accessory
denge

Denge Şapları

Çimento temelli, yüksek kalitede, yüksek performanslı, yüzeydeki pürüzleri ve çıkıntıları ortadan kaldıran, kendiliğinden yayılan tesviye şapları.